Magdalena Gawin: Polska była zielonym krajem i powinna być nim ciągle. Rusza kampania zazieleniania miast
- Wspólnie z Ministerstwem Środowiska będziemy prowadzić kampanię zazieleniania miast - powiedziała podczas piątkowej konferencji na temat rewitalizacji i zazieleniania miast wiceminister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu, generalny konserwator zabytków prof. Magdalena Gawin.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21005045192606241309)
