Polska elektryczną potęgą
Jesteśmy absolutnym liderem pod względem eksportu autobusów elektrycznych w Unii europejskiej. W latach 2017–2021 z krajowych fabryk na inne rynki UE trafiło łącznie 1937 autobusów elektrycznych. Zeroemisyjne pojazdy stanowią też coraz większą część taboru komunikacyjnego w naszych miastach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=232200882606241903)
