Ruszyło Eco-Miasto 2022. Miasta mogą zgłaszać się do konkursu
15 lutego zainaugurowana została kolejna edycja programu Eco-Miasto, realizowanego przez Ambasadę Francji w Polsce oraz Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Celem programu jest popularyzacja idei zrównoważonego rozwoju miast poprzez dedykowane temu tematowi webinary, geoportal, konferencję i konkurs, w którym samorządy prezentują swoje pro-środowiskowe projekty miejskie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10127347392606241817)



