Wiceminister klimatu: zostanie powołany pełnomocnik ds. Puszczy Białowieskiej
W najbliższych dniach zostanie powołany pełnomocnik do spraw Puszczy Białowieskiej, który będzie nią zarządzał - przekazał w piątkowym "Naszym Dzienniku" wiceminister klimatu Edward Siarka. Zapewnił, że Puszcza jest chroniona, na wszystkich jej obszarach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5828603482606242300)



