"EKO zbiórka" z nagrodami w Lublinie
Władze Lublina zapraszają do udziału w kolejnej edycji konkursu "EKO zbiórka". To organizowana od kilku lat i ciesząca się dużym zainteresowaniem mieszkańców akcja propagująca ideę ograniczania ilości odpadów, które trafiają na wysypiska.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20440937532606281515)
