Zmiany w net-billingu po komisji energii w sprawie OZE
Sejmowa komisja energii bez większych zmian zaakceptowała w czwartek projekt noweli ustawy o OZE. Jej przepisy pozwolą prosumentom rozliczającym się w net-billingu zdecydować o ewentualnej zmianie systemu rozliczania produkowanego przez nich prądu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9976078042606241440)


