Firmy chcą być eko. Z jakich powodów?
Większość pracujących Polaków uważa, że ich firmy podejmują pojedyncze działania na rzecz ekologii – wynika z trzeciej edycji badania Ekobarometr Agencji Badań Rynku i Opinii SW Research. Ponad połowa wskazuje na pojemniki do segregacji śmieci, połowa - na energooszczędne żarówki. Najczęstszym powodem podejmowania tych działań jest oszczędność.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8198551442606242128)
