Wojciech Konecki o rynku AGD i ZSEE w czasach koronawirusa
Jak działa w trudnej dziś sytuacji rynek zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego? Czy grozi nam niewypełnienie wymaganych poziomów recyklingu? Co zrobić, gdy zepsuje nam się pralka lub lodówka? O problemach z gospodarką odpadami w branży AGD i ZSEE rozmawiamy z Wojciechem Koneckiem, dyrektorem generalnym APPLLiA Polska, wiceprezesem Krajowej Izby Gospodarczej i przewodniczącym rady programowej Konferencji Abrys – Recykling ZSEE.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5004127702606241538)
