Tauron zakończył uciepłownienie Elektrowni Łagisza w Będzinie
Grupa Tauron, która pół roku temu dostosowała blok energetyczny 460 MW w Elektrowni Łagisza w Będzinie do produkcji ciepła dla miast Zagłębia Dąbrowskiego, zakończyła rozłożony na trzy etapy proces uciepłownienia tej elektrowni. Wytwarzające dotąd ciepło mniejsze bloki będą wygaszane.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9059525252606241954)
