Trzeba pobudzić popyt na recyklat. Drugi dzień łódzkiej konferencji
Jak domknąć obieg „od odpadu do produktu” w realiach niestabilnych regulacji, rosnących kosztów i presji na osiąganie coraz wyższych poziomów recyklingu? - to dyskutowane problemy podczas drugiego dnia łódzkiej konferencji „Selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2857320712606240650)

