COP27: albo będzie współpraca, albo zginiemy w piekle klimatycznym
Jesteśmy obecnie na autostradzie do "piekła klimatycznego", trzymając nogę na pedale gazu. Ludzkość ma wybór: współpracować albo zginąć – powiedział sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres otwierając konferencję ONZ w sprawie zmian klimatu (COP27) w egipskim Szarm el-Szejk.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11514502722606241931)

