(E)misja ZERO w miesięczniku "Energia i Recykling"
Czy polska energetyka może zerwać z węglem i bezpiecznie przejść na tańsze, bezemisyjne źródła? Dokładnie w takim kierunku idzie polityka UE, sprowadzająca się do neutralności klimatycznej w 2050 r. we wszystkich sektorach oraz sprawiedliwej transformacji, nazwanej przez szefową Komisji Europejskiej „Europejskim Zielonym Ładem”. Na podobne pytania odpowiada nowy dział (E)misja ZERO w miesięczniku „Energia i Recykling”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1674751122606242131)
