Dolnośląskie: Koreański koncern zainwestuje 240 mln zł w rozbudowę zakładu roztworów elektrolitycznych
240 mln zł zainwestuje koreańska firma Enchem w rozbudowę zakładu roztworów elektrolitycznych w gminie Kobierzyce (Dolnośląskie), na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18663369832606270610)
