Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Tag: energia dla mieszkańców

Łącznie artykułów: 2.

Słupsk stawia na niezależność, 37 milionów dla wodociągów

Słupsk stawia na niezależność, 37 milionów dla wodociągów

27.06.2025
0

Wodociągi Słupsk otrzymają rekordowe dofinansowanie w wysokości 37 milionów złotych z Ministerstwa Klimatu i Środowiska. Środki te pochodzą z Krajowego Planu Odbudowy i zostaną przeznaczone na stworzenie innowacyjnego banku energii. Głównym celem projektu jest gromadzenie i zarządzanie energią elektryczną oraz gazem, co ma pozwolić na obniżenie kosztów funkcjonowania miejskiej infrastruktury oraz zwiększenie niezależności energetycznej miasta.

css.php
Copyright © 2026