Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Życzymy wszystkiego energetycznego w Dniu Energetyka!

Życzymy wszystkiego energetycznego w Dniu Energetyka!
ZM
26.08.2025, o godz. 12:08
czas czytania: około 1 minuty
0

Energia napędza naszą codzienność – od włączenia światła po ładowanie telefonu. W Polsce za jej dostarczanie odpowiada ponad 100 tysięcy energetyków, którzy co roku zapewniają stabilne dostawy dla 15 milionów gospodarstw domowych. Dziś ich dzień.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Dzięki ich codziennemu wysiłkowi prąd dociera do ponad 15 milionów gospodarstw domowych i milionów przedsiębiorstw, zapewniając ciągłość życia społecznego i gospodarczego. Energetycy stoją na pierwszej linii wyzwań związanych z transformacją energetyczną, dążeniem do neutralności klimatycznej oraz rosnącym zapotrzebowaniem na czystą, niezawodną energię.

Z okazji Dnia Energetyka…

życzymy wszystkim pracownikom tej branży, by ich praca była zawsze doceniana i przynosiła satysfakcję.
Niech towarzyszy Wam niezawodność systemów, bezpieczeństwo w codziennych zadaniach oraz poczucie dumy z misji, którą pełnicie. To dzięki Wam Polska świeci jaśniej – dziś i w przyszłości.

Abrys – dla środowiska

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

ad1d odpady z kanalizacji webinar [22.06-14.07.26]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Energia i recykling
css.php
Copyright © 2026