Energetyczne doradztwo dla ambitnych gmin z WFOŚiGW w Poznaniu
W Poznaniu rozpoczęła się jedna z największych konferencji poświęconych zmianom energetyczno-ciepłowniczym w polskich samorządach – Doradztwo Energetyczne dla Gmin. Organizowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu konferencja zgromadziła w poznańskim Hotelu Andersia kilkudziesięciu gości oraz dużo ponad pół tysiąca obserwujących wydarzenie w Internecie. To zainteresowanie pokazuje, jak ważna jest dziś dla polskich gmin i miast niepewność związania z czekającą je transformacją energetyczną. W jakie rozwiązania powinien inwestować samorząd, aby skutecznie i bezpiecznie przejść tę ciężką drogę?
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11027150342606241457)
