Mniej zużytej energii i mniej odpadów. Koronawirus wyludnił Paryż
Jedna czwarta mieszkańców Paryża opuściła stolicę, gdy ogłoszono izolację sanitarną. Masa śmieci wyrzucanych w mieście w czasie epidemii zmniejszyła się o jedną trzecią. Paryż zużywa też o wiele mniej elektryczności.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10799334562606242217)
