Sałek: Prezydencka Rada ds. Środowiska dyskutowała o rozwoju systemu elektroenergetycznego
Rozwój polskiego systemu elektroenergetycznego był tematem środowego posiedzenia prezydenckiej Rady ds. Środowiska, Energii i Zasobów Naturalnych. To bardzo istotny temat ze względu na rozwój OZE. Efektem dyskusji będzie przygotowanie konkluzji - powiedział prezydencki doradca Paweł Sałek.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19427781042606250217)
