Sasin: złym rozwiązaniem byłoby przyjęcie przez Senat tylko części "tarczy antykryzysowej"
"Bardzo złym rozwiązaniem byłoby, gdyby większość w Senacie próbowała podejmować ruchy polegające na przyjęciu tylko części rządowej "tarczy antykryzysowej" - ocenił w niedzielę wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin. Podkreślił, że konieczne są szybkie działania ratujące firmy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13977905022606251307)

