Warmińsko-mazurskie. Woda z wodociągu w Nidzicy niezdatna do picia
Woda z wodociągu sieciowego w Nidzicy nie nadaje się do spożycia ze względu na zanieczyszczenia mikrobiologiczne - stwierdził w środę tamtejszy powiatowy inspektor sanitarny. Wodociąg zaopatruje 14 tys. osób z siedmiu miejscowości.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3116097262606241847)





