Polska sprzedała uprawnienia do emisji CO2 za ponad 250 mln euro
16 marca 2022 r. giełda European Energy Exchange (EEX), w imieniu Polski, przeprowadziła kolejną w 2022 r. aukcję uprawnień do emisji (EUA) - poinformował Krajowy Ośrodek Bilansowania i Zarządzania Emisjami (KOBiZE).
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3126490772606241630)
