Właściciel nielegalnego składowiska w Fałkowie pozostanie na wolności
Robert P., właściciel składowiska w Fałkowie (świętokrzyskie), pozostanie na wolności – zdecydował Sąd Okręgowy w Kielcach. Na P. ciążą zarzuty przyjmowania i składowania odpadów wbrew warunkom określonym w pozwoleniu. Skutkowało to ich pięciokrotnym samozapłonem.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11643589852606250924)

