We Wrocławiu otwarto nowatorską AquaFarmę
Dziś, 21 marca br., we Wrocławiu dokonano otwarcia pierwszej w Polsce miejskiej farmy wodno-żywnościowej, czyli farmy akwaponicznej. Metoda ta generuje szereg oszczędności w zakresie zużycia wody, zmniejszać ma też środowiskowe obciążenia w procesach hodowlanych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10972758882606241757)
