Zabrze. Samorząd zamierza utrzymać umowę na wywóz odpadów
Urząd Miasta Zabrze zamierza utrzymać podpisaną na początku br. umowę na wywóz odpadów. Komisarz Ewa Weber – p.o. prezydenta miasta – podkreśliła podczas piątkowej konferencji, że jest ona ważna. Sąd uznał, że podczas przetargu na wywóz odpadów w mieście doszło do naruszenia przepisów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3381144342606241612)

