W Elblągu dobiegł końca remont pięciu form przestrzennych [GALERIA]
W maju 2022 r., Centrum Sztuki Galeria EL, otrzymało dofinansowanie na przeprowadzenie konserwacji pięciu form przestrzennych w ramach Programu Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku p.n. „Rzeźba w przestrzeni publicznej dla Niepodległej – 2022”. Prace właśnie dobiegły końca.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=679295992606250637)
![W Elblągu dobiegł końca remont pięciu form przestrzennych [GALERIA]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2022/10/elrze2-300x225.jpg)