Wiceszef MRiT: współpraca w dziedzinie efektywności energetycznej i OZE służy proekologicznym zmianom w gospodarkach OBWE
Zacieśnianie współpracy w dziedzinie efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii służy proekologicznym zmianom w gospodarce krajów OBWE - mówił wiceminister rozwoju i technologii Mariusz Golecki podczas wiedeńskiego Forum Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE).
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10958953842606262007)
