Fotopułapki złapią śmiecących w Łodzi
Do Straży Miejskiej w Łodzi trafiło 30 nowych fotopułapek, dzięki którym możliwe będzie wykrywanie osób nielegalnie wyrzucających śmieci. O zakupie sprzętu zadecydowali sami łodzianie w ramach Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy mogą teraz zgłaszać, gdzie pułapki powinny zawisnąć.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6593376332606250924)
