Bielsko-Biała. Ekolodzy z fundacji Arka inaugurują program „Łapmy wodę”
Program „Łapmy wodę” inaugurują bielscy ekolodzy z fundacji Arka. Jej prezes Wojciech Owczarz podał, że chcą w najbliższym tygodniu zwrócić uwagę na wzrastający problem braku wody. Będziemy promować postawy, które pomogą w ratowaniu Ziemi – powiedział.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18619864612606241631)
