Mieszkańcy Rzeszowa oddali ponad 125 ton elektrośmieci w ub.r. projekt Elektryczne Śmieci do kontynuacji
Ponad 125 ton elektrośmieci oddali w ubiegłym roku rzeszowianie w ramach projektu Elektryczne Śmieci. Inicjatywa będzie kontynuowana, umowę w tej sprawie na kolejne cztery lata miasto podpisało we wtorek na rzeszowskim Rynku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15281886822606240450)

