USA zapraszają Chiny do ściślejszej współpracy w walce z globalnym ociepleniem
- USA i Chiny to dwa państwa emitujące najwięcej gazów cieplarnianych. Jednocześnie oba nasze państwa inwestują najwięcej w odnawialne źródła energii. Ciąży na nas wspólna odpowiedzialność, mamy też największe możliwości do przewodzenia walce ze zmianami klimatu – oświadczyła Janet Yellen sekretarz skarbu USA.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20786912482606242013)
