Targi GaLaBau w Norymberdze odwiedzić ma nawet 65 tys. osób
Od 12 do 15 września 2018 r. trwać będą w Norymberdze jedne z największych w Europie „zielonych” targów. 23 edycja GaLaBau - Międzynarodowych Wiodących Targów Zieleni Urbanistycznej i Wolnych Przestrzeni, zgromadzić ma 1,4 tys. wystawców oraz 65 tys. zwiedzających.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8493082862606250437)
