Na Śląsku powstaje elektrociepłownia opalana gazem koksowniczym
W należącej do spółki JSW Koks koksowni w Radlinie (Śląskie) powstaje elektrociepłownia opalana gazem koksowniczym. Przedstawiciele inwestora oceniają, że epidemia koronawirusa nie spowolniła budowy, która powinna zakończyć się późną jesienią przyszłego roku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7434541132606251930)
