Gdańsk rozbudowuje kanalizację deszczową
W Osowie, jednej z dzielnic Gdańska, rozpoczęto budowę kanalizacji deszczowej. To trzeci etap prac realizowanych w ramach projektu „System gospodarowania wodami opadowymi na terenach miejskich – miasto Gdańsk”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15341471292606230426)
