Ostrów Wlkp. Opłaty za ciepło niższe o 25%
Ostrowianie zapłacą mniej za ciepłą wodę użytkową i ciepło w okresie grzewczym. Koszt gigadżula będzie niższy o blisko 25% – poinformował w środę wydział prasowy ostrowskiego magistratu. Docelowo obniżka ma sięgnąć 50%.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14990641282606242047)
