Nowy menadżer lubelskiego Śródmieścia
Dobrą i sprawdzoną praktyką jest ustanowenie osoby odpowiedzialnej za rozwój powierzonego jej miejsca czy obiektu. Przesłanką tą kierował się także Prezydent Lublina powołując nowego menadżera Śródmieścia. Od 1 lipca br. Łukasz Bilik realizować będzie szereg różnych lecz zintegrowanych zadań.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19478483742606240354)
