Była księgowa publicznych placówek przez 16 lat okradała szkoły i nadzór budowlany. Zniknęło 1,3 mln zł!
Prokuratura Rejonowa w Głogowie (woj. dolnośląskie) skierowała akt oskarżenia przeciwko 70-letniej głównej księgowej Elżbiecie P. Oskarżono ją o przywłaszczenie prawie 1,3 mln zł. Pieniądze pochodziły z placówek publicznych, które obsługiwała. Grozi jej do 15 lat więzienia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20993191622606231654)






