Amerykańscy giganci motoryzacyjni zwiększają nakłady na samochody elektryczne
Najważniejsze amerykańskie firmy motoryzacyjne zakończyły 2020 r. ze średnio lepszymi wynikami niż spodziewane przez analityków. General Motors i Ford zapowiadają zwiększenie nakładów na samochody elektryczne w 2021 r., co oznacza zaostrzenie konkurencji dla Tesli.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6539024682606270850)
