Na Podkarpaciu otwarto nową oczyszczalnię ścieków
W miejscowości Zawada w gm. Dębica oddano do użytku zmodernizowaną oczyszczalnię ścieków. Dzięki inwestycji wartej ponad 13,6 mln zł do sieci kanalizacyjnej będzie mogło podłączyć się nawet 8 000 mieszkańców.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12711780712606250339)
