Już za tydzień koniec remontu
Już za tydzień (4 września) wraca "do normy" komunikacja zbiorowa rejonie poznańskiego Górczyna. W pierwszy weekend września zakończy się bowiem przebudowa torowiska na ulicy Głogowskiej. Dzięki temu będzie również łatwiej dojechać do Abrysu - tym bardziej zapraszamy w nasze gościnne progi.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6098734702606240900)

