Gorzów przyspiesza z adaptacją do zmian klimatu. Rusza II etap projektu zagospodarowania wód opadowych
Prace przy ul. Warszawskiej wchodzą na wyższy bieg. Gorzów Wlkp. inwestuje 15,6 mln zł w kolejny etap systemu zagospodarowania wód opadowych, a w planach ma już następne przedsięwzięcia – od zielonych przystanków po nowe zbiorniki retencyjne. O postępach informuje dyr. GIM Ewa Iwańska.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17921989012606231354)

