W Poznaniu ruszył nabór wniosków o wsparcie małej retencji. W puli 1 mln zł
We wtorek w Poznaniu ruszył nabór wniosków o wsparcie inwestycji w gromadzenie deszczówki. Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe mogą dostać do 50 tys. zł pomocy, a osoby prywatne - do 6 tys. zł - podał poznański magistrat. W tym roku, na program wspierania małej retencji samorząd wyda 1 mln zł.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12796586142606231503)
