Trwa 16. Konferencja „Metody zagospodarowania osadów ściekowych”
We wtorek, 20 września, punktualnie o godz. 10.00 rozpoczęła się szesnasta konferencja poświęcona tematyce metod zagospodarowania osadów ściekowych, której organizatorem jest Abrys dla Środowiska.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6617813562606240056)
