Cyberbezpieczeństwo i transformacja energetyczna. Polska i Francja rozwijają współpracę
Transformacja energetyczna, ale też przemysł cyfrowy, w tym zwłaszcza cyberbezpieczeństwo, i kosmiczny to sektory, w których współpraca polsko-francuska ma największy potencjał – powiedział PAP wicepremier Jarosław Gowin. Dodał, że o konkretach będzie rozmawiał w Paryżu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2899200682606271619)
