Naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego pomagają europejskim firmom ograniczyć emisję CO2
Firmy, które chcą zwiększyć swoją efektywność energetyczną i ograniczyć emisję dwutlenku węgla mogą wziąć udział w projekcie "Trainergy". Realizuje go międzynarodowe konsorcjum, którego liderem jest Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15669954952606240056)
