Światowa emisja dwutlenku węgla na najwyższym poziomie - alarmuje Międzynarodowa Agencja Energetyczna
Wzrost zużycia węgla podniósł w ubiegłym roku emisję dwutlenku węgla o 2 mld ton w porównaniu do roku poprzedniego. To największy jak dotąd roczny wzrost wyrażany w absolutnych wartościach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16014237772606240239)
