Łódzkie. Za 230 tys. zł powstanie Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla 10 gmin
Blisko 230 tys. zł z funduszy unijnych przeznaczył zarząd woj. łódzkiego na opracowanie Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej, który obejmie10 gmin z powiatów: sieradzkiego, zduńskowolskiego i łaskiego. Plan ma pomóc w usprawnieniu transportu publicznego, ruchu pieszych i rowerów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7613918412606242228)
