XXIV Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH
W dniach 10-11 kwietnia 2024 r. odbyły się w Targach Kielce XXIV Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech, które stanowiły platformę do prezentacji najnowszych rozwiązań w sektorze ekologii i gospodarki odpadami. To wydarzenie nie tylko zgromadziło przedstawicieli branży komunalnej, ale również przyciągnęło uwagę miłośników innowacji oraz ekologii.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15329619552606231150)
