Inspiruj(SI)ę bez śmiecenia. Proekologiczny konkurs
Dziś (11 maja br.) rozpoczyna się 17. edycja kampanii Dzień bez Śmiecenia organizowanej przez Organizację Odzysku Opakowań Rekopol S.A. Tegoroczna odsłona akcji odbywa się pod hasłem: „Inspiruj(SI)ę!”. Natomiast jej głównym celem jest zachęta do promowania prawidłowych postaw ekologicznych w środowisku lokalnym.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4114863552606240219)

