"Inteligentnie w energetyce" - nowa kampania MKiŚ
Rusza ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna nt. wdrażania w Polsce inteligentnych sieci elektroenergetycznych oraz liczników zdalnego odczytu - "Inteligentnie w energetyce. Wsparcie budowy inteligentnej sieci energetycznej w Polsce”. Projekt jest współfinansowany z unijnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12705120162606250321)
