Świdnica. Zakończono inwentaryzację drzew – czas na prace pielęgnacyjne i usuwanie zagrożeń
W parkach, na skwerach i placach miejskich Świdnicy zakończono inwentaryzację drzew, która pozwoliła ocenić ich stan i wytypować miejsca wymagające pilnych działań. Od stycznia rozpoczną się prace pielęgnacyjne oraz usuwanie drzew stwarzających zagrożenie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10722202102606232004)





